Розетка із заземленням і кришкою ABB Zenit біла
Колір розетки N2288.1 BL RAL 9010 — чисто-білий.
Розетка із заземленням ABB Zenit N2288.1 модульного типу з можливістю встановлення на DIN-рейку, в кабель-канал, у панелі та бокси.
Номінальний струм розетки із заземленням ABB Zenit N2288.1 - 16А.
Усі механізми вимикачів і розеток серії ABB Zenit виготовлені з екологічно чистих матеріалів.
Серія Zenit для тих, хто хоче мати найкраще.
Механізми розеток входять до комплекту з накладками. Рамки та суппорти купуються окремо.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 48 г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴





