Вимикач одноклавішний ABB Zenit 1 модуль білий
Вимикач одноклавішний ABB Zenit 1 модуль білий
Колір вимикача N2102 BL RAL 9010 — чисто-білий.
Вимикач одноклавішний прохідний ABB Zenit N2102 модульного типу з можливістю встановлення лампи підсвітки (світлодіода).
Номінальний струм вимикачів ABB Zenit N2102 - 16А.
Модульний вимикач ABB Zenit N2102 можна змонтувати на DIN-рейку, у кабель-канал, у панелі та бокси.
Особливістю 1 модульного вимикача ABB Zenit N2102 є можливість зібрати двоклавішний вимикач із двох 1 модульних вимикачів за потреби.
Усі механізми вимикачів серії ABB Zenit виготовлені з екологічно чистих матеріалів.
Серія Zenit для тих, хто хоче мати найкраще.
Механізми вимикачів входять до комплекту з накладками. Рамки та суппорти купуються окремо.

З двох 1-х 1 модульних вимикачів можна зробити в цій серії один 2 вимикачі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Кількість каналів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Вага | 21 г |
| Термін служби | 12 років |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 44 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 236 ₴










