Замок врізний KALE 447L сувальдний
Дверний замок врізний KALE 447L призначений для встановлення в металеві двері.
Це додатковий замок сувальдного типу. Його невеликі габарити дають змогу цю модель встановлювати й на сейфи. Замок виготовлений зі сталі, має надійний вигляд, важить 775 г. Лицьова планка в замку знімна, тому замок підходить для вкладного монтажу.
На хромованій планці замка обов'язково прописане клеймо KALE.
Замок постачається з 5 ключами без аксесуарів у техупаковці.
Замок KALE 447L співпадає по размірам із замком гардиан 3001.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель полірований |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 67 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Загальні | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.775 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.775 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 215 ₴










