Дверний замок Mottura 72.140
Чому наша команда буде завжди пропонувати дверні замки Mottura в пріоритеті? Відповідаю!
Замки для вхідних дверей це своєрідний "мотор" двері, як людське серце , приміром. Наше серце працює кожен день з року в рік і це прекрасно, коли людина навіть не замислюється де серце знаходиться. Але варто статися збою, починаються проблеми і пошуки їх вирішення з однією метою, щоб знову про нього забути!
Ось так і замки Mottura, якщо ви хочете, щоб замок працював, а Ви його не помічали багато років, тоді вибирайте дверні замки Mottura. Замків на всі випадки життя у цього виробника достатньо, потрібно просто вибрати "свій". Для цього ми працюємо, інтернет-магазин "Майстер-ключ", ми знаємо свій товар, любимо його і ще ми професіонали - локсмайстры в цих питаннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 3 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 20 мм |
| Вихід ригеля | 18 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 52 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений прямокутний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 51 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Ні |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Ні |
| Інструкція по установці/експлуатації | Ні |
| Загальні | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 336 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 900 ₴








