Терморегулятор terneo b
Терморегулятор terneo b призначений для роботи із системами «тепла підлога» на основі нагрівального кабелю, плівки або водяних труб. Особливістю цієї моделі є можливість застосовувати її із системами великої номінальної потужності (до 6000 ВА). Терморегулятор дає змогу підтримувати задане вами значення температури від 5 до 40 °C. Дані про температуру надходять від датчика, поміщеного в підлогу.
Керування водяною теплою підлогою
Терморегулятор може керувати водяною теплою підлогою за допомогою електротермічного сервоприводу з робочою напругою 230 В. Сервопривод має бути нормально закритим.
Зручність у керуванні
Для налаштування потрібних параметрів досить трьох кнопок. Цифровий екран показує поточну температуру, а також спрощує навігацію в меню терморегулятора.
Легке під'єднання та монтаж
Комплект постачання містить усе необхідне обладнання: терморегулятор і датчик температури зі з'єднувальним дротом завдовжки 4 м. Монтаж здійснюється в щиток на DIN-рейку завширшки 35 мм.
Безпека передусім
Терморегулятор стійкий до перепадів напруги. Він захищений від перегрівання: якщо температура всередині корпусу досягне 80 °C, пристрій вимкнеться. На екрані 1 р/с висвічуватиметься «oht». Для відновлення роботи температура має знизитися до 60 °C. Якщо захист спрацює понад 5 разів: терморегулятор вимкнеться доти, поки температура не знизиться 60 °C і не буде натиснута одна з кнопок. Корпус пристрою виготовлений із негорючого полікарбонату.
Універсальний терморегулятор
Ви можете застосовувати терморегулятор terneo b з нагрівальними кабелями більшості виробників, представлених на ринку. Пристрій також сумісний із цифровими (D18) датчиками температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 40 град. |
| Тип монтажу терморегулятора | На DIN-рейку |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога |
| Максимальна сила струму | 16 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 1 250 ₴


Відправка з 07 квітня 2026
