Сейф Mottura 10.HS5800 меблевий.
Hokey сейфи для готелів. Ретельна естетично оздоблена, приємна колірна гамма обробки "soft-touch" дверцят на електронних моделях, простота використання та установки, в тому числі в звичайних елементах меблів, роблять лініюHOKEY® найбільш вигідним рішенням для готелів, пансіонатів, яхт і офісів. Сейфи HOKEY®поставляються з трьома типами замків: електронний, з сувальдним ключем і зі знімним евроцилиндром.
Меблевий сейф 10.HS 5600 (зовнішній розмір В 495 Д 375 Ш 323 внутрішній розмір 491 Д 371 Ш 323)
Товщина дверцят сейфа 6мм ,товщина бічних стінок 2мм + Сувальдний замок забезпечує надійність сейфа.
Знаючи про різноманітність способів зберігання дорогоцінних і важливих об'єктів, Моттура пропонує широку гаму сейфів, здатну задовольнити широкий спектр запитів споживачів. Різні ціни, різні системи замикання (ключ, механічна, електронна кодові системи, комбіновані системи), різні способи монтажу (настінні, підлогові, анкерні, бетонируемые) – всього більше 100 артикулів сейфів з гарантією якості Моттура.
СЕЙФИ СЕРТИФІКОВАНІ ЗА НОРМАМИ UNI EN 14450, СТУПІНЬ S1, ІНСТИТУТУ ICIM.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Зламостійкість | 0 клас |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина металу | 2 мм |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Товщина дверей | 6 мм |
| Колір | Сірий |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, готельні та меблеві сейфи |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 495 мм |
| Зовнішня ширина | 375 мм |
| Зовнішня глибина | 323 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 491 мм |
| Внутрішня ширина | 371 мм |
| Внутрішня глибина | 263 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 19 235 ₴










