Реле контролю напруги ZUBR D50t
Реле контролю напруги з термозахистом ZUBR D50t
Реле контролю напруги ZUBR D50 призначений для захисту електрообладнання від відхилення напруги мережі в 220 В від заданих меж.
Якість напруги мережі має відповідати державним стандартам і дорівнювала 220 В з незначними відхиленнями. На це напруга орієнтуються виробники побутової техніки при проектуванні і виготовленні. Але реальне напруга мережі не завжди відповідає цим стандартам. Можуть відбуватися перепади напруги від 160 до 380 В, викликані цілим рядом факторів, серед яких можна виділити наступні:
- обрив і потрапляння нульового проводу на одну з фаз в повітряних лініях (найбільш поширене в приватному секторі, де переважають повітряні лінії електропередач);
- перекіс фаз, викликана перевантаженням однієї з фаз якимось потужним споживачем;
- застаріле обладнання підстанцій, не відповідне збільшеної потужності споживачів.
Основний перелік захищуваного електрообладнання наступний: побутові споживачі струму такі, як холодильники, телевізори, відео - та аудіотехніка, комп'ютери, а також інше електрообладнання, чутливе до відхилень напруги.
Переваги моделей ZUBR:
- надійні та потужні обтискні клеми;
- корпус з самозатухаючого полікарбонату;
- запам'ятовування аварійного напруги.
|
Час відключення при перевищенні |
не більше 0,05 с |
|
Час відключення при пониженні |
не більш як 1,20 з |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 50 А |
| Максимальний струм | 60 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 11000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 100-400 |
- Ціна: 1 710 ₴






