Реле напруги Zubr D32t/
Завдання реле напруги Zubr D32t -захистити електрообладнання від недопустимих коливань напруги в електричній мережі. Коли настає аварійна ситуація, реле контролю напруги відключає подачу навантаження. Реле Zubr D32t використовується в однофазних мережах змінного струму (230В).
Реле напруги Zubr D32t відрізняється високою точністю вимірювання напруги.
Реле дозволяє встановити безпечні параметри відхилення напруги за величиною та тривалістю у конкретному випадку.
Реле напруги Zubr D32t має захист від перегріву. Вона активується, якщо температура всередині корпусу досягне 80°С.
У реле є функція затримки включення навантаження. Можна встановити час затримки від 3 до 600с після стабілізації напруги в мережі для кожного типу обладнання (чутливе та нечутливе).
Реле напруги Zubr D32t виробляється в Україні.
Реле напруги зубр зручно в управлінні. Налаштовується робота трьома кнопками. На цифровому екрані відображається напруга в мережі. Необхідно встановити верхню і нижню межу допустимої напруги.
Монтаж реле напруги відбувається в розподільчий щиток на стандартну DIN-рейку шириною 35мм.
Корпус реле виготовлений із негорючого полікарбонату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Час спрацьовування | 1.2 сек |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Маса | 0.21 г |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 32 А |
| Максимальний струм | 40 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 100-400В |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 481 ₴









