Реле напруги ZUBR D25t
Оптимальний вибір для дачі або об'єкта з невеликою кількістю енергоспоживачів.
Покращена модель реле напруги з термозахистом.
Призначення:
Перед початком монтажу та використання пристрою, будь ласка, ознайомтеся до кінця з цим документом. Це допоможе уникнути можливої небезпеки, помилок і недоумок.
ZUBR D25t призначений для захисту електрообладнання від відхилення напруги мережі (220 В) від заданих меж.
Якість напруги мережі має відповідати державним стандартам і дорівнювати 220 В із незначними відхиленнями. На цю напругу орієнтуються виробники побутової техніки під час проєктування та виготовлення. Але реальне напруження мережі не завжди відповідає цим стандартам. Можуть відбуватися перепади напруги від 160 до 380 В, викликані цілою низкою чинників, серед яких можна виділити такі:
обрив і потрапляння нульового дроту на одну з фаз у повітряних лініях (найпомітніше в приватному секторі, де переважають повітряні лінії електропередач);
перекіс фаз, спричинений перевантаженням однією з фаз якимось потужним споживачем;
застаріле обладнання підстановлення, що не відповідає збільшеній потужності споживачів.
Основний перелік захитування електрообладнання: побутові споживачі струму, як-от холодильники, телевізори, відео- та аудіотехніка, комп'ютери, а також інше електрообладнання, чутливе до відхилень мережевої напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DS Electronics |
| Країна виробник | Україна |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Так |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 25 А |
| Максимальний струм | 30 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна напруга котушки | 100-400 |
- Ціна: 1 305 ₴



