Накладка одноклавішного вимикача ABB Impuls біла
Накладка одноклавішного вимикача ABB Impuls біла
Вимикач АВВ Impuls - ідеальна гармонія світла і форми.
Серія Impuls - це дивовижний дизайн, передові технології та постійний підсвічування. Чіткий квадрат і м'яке коло створюють Чарівність протилежностей. І в темряві цей вимикач вражає завдяки продуманому дизайну і винятковій функціональності.
Неперервне світло служить надійним орієнтиром у темряві і наголошує на гармонії форм.
Увага! Рамки до вимикачів та розеток купуються окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 230 В |
| Кількість каналів | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴













