Замок електромагнітний YLI Electronic YM-180N
Замок електромагнітний YLI Electronic YM-180N.
Електромагнітний замок YM-180 призначений для встановлення всередині приміщень, сила утримання дверей 180 кг.
Призначений для внутрішнього встановлення на металеві, металопластикові, дерев'яні двері. Електромагнітний замок — пристрій для замикання дверей, принцип роботи якого ґрунтується на магнітній взаємодії. Складається з корпусу з електромагнітом і відповідної планки з металу з високою магнітною проникністю. Електромагнітний замок встановлюється на дверну коробку, відповідна планка — на двері. Під час подавання живлення (DC 12 V) — замок примагнічує відповідну планку, надійно замикаючи двері. Якщо немає живлення — замок відкривається, що відповідає вимогам протипожежної безпеки. Для компенсації удару під час зачиняння дверей, на відповідній планці передбачена гумова прокладка.
Електромагнітні замки використовуються як виконавчі пристрої в системах контролю й керування доступу (СКД). Найчастіше встановлюються на вхідні двері в під'їздах, офісах, банках, бізнес-центрах та ін. приміщеннях.
Сила утримання: 180 кг
Матеріал корпусу: анодований алюміній
Матеріал відповідної частини: цинк
Живлення: DC 12V
Споживання: DC12V/400mA
Розміри:
- замок із кріпильною планкою: 185х42х22.4мм;
- відповідна планка: 130х33х10мм
- Електромагнітний замок YM-180 сумісний із кодовими клавіатурами, зчитувачами, кнопками виходу, з відеодомофонами всіх типів та іншими пристроями систем контролю доступу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Матеріал замку | Анодований алюміній |
| Стан | Новий |
| Сила утримання | 180 кг |
| Тип замикання | Основний/Додатковий |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 41.8 мм |
| Висота | 22.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 12В |
- Ціна: 1 598 ₴









