Дверна ручка скоба Pasini Panther латунь
Дверна ручка скоба Pasini Panther латунь
Пантера
-Наш символ землі. Він – тварина великої сили і головним чином екстраординарного спритності, швидкості і спритності. Це – досвідчений мисливець, який знає добре, як захистити його потомство. І це дає право сказати, що це ручка, за яку добре тягнути в захищеному будинку, чиї мешканці надзвичайно динамічні і енергійні.
Дверні ручки PASINI - це і бренд, і стиль, і гарна ціна, а головне, це висока якість! Ручки виготовлені цілком з латуні. Вони масивні і міцні. Поворотний механізм і пружина зроблені з кращою стали для максимального терміну експлуатації. Покриття, вікорістовувані з латуні, абсолютно Безпечні для здоров'я людини На Відміну Від других сталева. На Фабриці PASINI НЕ вікорістовується цинк, т. К. ВІН Токсичний и Заборонений для виробництва багатьох товарів. Всі дверні ручки проходять тест на стійкість покриття, перебуваючих 72 години в солоній воде (відповідає одному року ЕКСПЛУАТАЦІЇ). PASINI захіщають все покриття подвійнім кулею лаку на всех ручках. Дизайн кожної моделі з колекції "Італійські дверні ручки PASINI" викликає захоплення у будь-якого, взяв її в руки. Філігранне виконання і точність кожної деталі важливі не тільки для зовнішнього вигляду, але і для збільшення терміну служби.
Ціна вказана за 1 ручку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Стаціонарна |
| Тип ручки | Ручка-скоба |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Золотистий |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 1 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 72 мм |
| Довжина ручки | 370 мм |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
| Розмір | 370мм |
- Ціна: 17 700 ₴










