Петля універсальна Elephant 100 мм бронза латунна




Петлі дверні Elephant 100 мм бронза латунна
Петлі дверні універсальні Elephant 500C-4 100x75x3 АВ бронза
Розміри (мм)
4" 100х75х2,5
Модифікації:
500 А-з маленьким ковпачком
500C-з плоским ковпачком
Варіанти виконання:
| 500А | 500С |
|
РВ — латунь полірована |
РВ — латунь полірована ВВ-латунь матова АВ — стара бронза PN — нікель перламутровий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELEPHANT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Висота | 100 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Покриття | Гальваніка |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Тип петлі | Карткова |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴



