Щит розподільний зовнішній ABB 12788 IP65
Щит електричний зовнішній ABB 12788
Бокс порожній вологозахищений IP65
-
Виготовлені із самозгасного термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню.
-
Матеріал із малим вмістом галогенів.
-
Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
-
Діапазон робочих температур — від -25 до +115*С. Можливий монтаж у зонах із високою пожежонебезпекою, а також у вибухонебезпечних зонах.
-
Дверцята розраховані на встановлення замка з ключем.
-
Можливість монтажу пристроїв завглибшки 53, 68 і 75 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Застосування | Вуличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверей | Лівосторонній |
| Передні двері | З замком |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Бокс електромонтажний |
| Ступінь захисту, IP | 65 |
| Застосування | У приміщенні/Рожевий |
| Варіант установки | Настінний |
| Тип використання | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴









