Щит розподільний накладний 24 модуля ABB 12746
Щит електричний накладний 24 модуля ABB 12746
Шафа пластикова ABB Fly на 24 мод с захистом IP65
-
Виготовлені з самозатухаючого термопластика, стійкий до дії тепла і вогню
-
Матеріал з малим вмістом галогенів
-
Висока стійкість до ультрафіолетового випромінювання
-
Діапазон робочих температур від -25 до +60 С
-
Дверцята розрахована на установку замку з ключем (код виробу 12866)
-
Знімна рама з DIN-рейками для полегшення кабельної розводки на стенді. Раму можна також демонтувати (при монтажі вона кріпиться на засувках) для спрощення прокладки окремих дротів.
-
Можливість монтажу пристроїв глибиною 53, 68 і 75 мм
-
Моделі на 8 і більше модулів забезпечені фланцями кабельних вводів (один - жорсткий і один - двошаровий) для полегшення введення труб і кабелів.
-
У комплект поставки входить:
-
4 ковпачка для гвинтів;
-
4 кришки модулів на кожен ряд;
-
1 самоклеюча етикетка на кожен ряд;
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Зовнішній |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 370 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Відкриття дверей | Горизонтальне |
| Передні двері | З замком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 65 |
| Застосування | У приміщенні/Рожевий |
- Ціна: 3 190 ₴











