Щит розподільний накладний 24 модуля ABB 12244
Щит електричний накладний 24 модуля ABB 12244
Серію шаф UNIBOX вирізняє елегантність конструкції та висока функціональність. Простота монтажу й елегантність конструкції - дві основні якості, властиві всім розподільним шафам UNIBOX. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф UNIBOX дає змогу з мінімальними витратами часу зробити якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір.
Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейна етикетка дають змогу маркувати автоматику та надалі не плутатися.
Шафа UNIBOX
Щит зовнішній 24 модулів
Розміри: 295х390х115
Цвет: білий, двері білі.
Ступінь захисту: IP 40
-
Виготовлені із самозгасного термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню до температури 650 °C
-
Стійкість до хімічних речовин (воде, сольових розчинів, кислот, лугів і олій), атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання
-
Діапазон робочих температур від -20 до +85 °C
-
Дверцята відчиняються за допомогою натискно-віджимного механізму
-
Дверцята розраховані на встановлення замка з ключем (код виробу 12 530)
-
Для забезпечення ідеальної ізоляції основа розподільної шафи забезпечена спеціальною системою для закривання отворів, використовуваних для кріплення до стіни
-
Знімна рама з DIN-рейками для полегшення кабельного розведення на стенді, яка може бути нахилена та зафіксована під кутом для полегшення під'єднання кабелів. Раму можна також демонтувати для спрощення прокладання окремих дротів. Рама кріпиться до основи розподільної шафи на клямках без застосування будь-яких додаткових гвинтів.
-
Компоненти й аксесуари легко монтуються на засувках без використання гвинтів.
-
До комплекту постачання входить:
-
4 кришки модулів на кожен ряд;
-
1 самоклейна етикетка на кожен ряд;
-
Захисна плівка для дверцят;
-
4 гвинти з дюбелями для кріплення до стіни;
-
Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 24 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Варіант установки | Настінний |
| Колір шафи | Білий з білої дверцятами |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 490 ₴









