Ручка дверна Colombo Blazer HPS steel
Ручка дверна Colombo Blazer HPS steel
Ручка Blazer FL11 HPS steel виготовлена з латуні, покриття цирконієм HPS steel.
Дизайн: Francesco Lucchese.
Користуватися ручками дверей Colombo абсолютне задоволення. Стильна упаковка, гарантійний талон, комплектація, прекрасний дизайн, витончена форма ручки і заворожливий колір бронзи. Це Colombo Blazer HPS steel.
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" - так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей.
І покупець дослухався. Дверні ручки Colombo прикрашають розкішні вілли, готелі та будинки в усіх куточках України.
Оновлюється модельний ряд виробника, але не змінюється головне.
Мода на ручки Colombo не проходить.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Сатин |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 62 мм |
| Довжина ручки | 140 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴










