Ручка дверна Colombo Mach матовий хром
Дверна ручка Colombo Mach матовий хром
Користуватися ручками дверей Colombo абсолютне задоволення. Зручна форма ручки, стильний дизайн, чудова якість. Це Colombo Mach.
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" - так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей.
І покупець дослухався. Дверні ручки Colombo встановлені у готелях та будинках у всіх куточках України.
Оновлюється модельний ряд виробника, але не змінюється головне.
Мода на ручки Colombo не проходить.
Комплектація: - пара ручок на одні двері, - шток, - саморізи.
Додатково можна придбати:
- Накладка під WC фіксатор
- Накладка під ключ(циліндр)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Сріблястий |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 63 мм |
| Довжина ручки | 138 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴












