Ручка дверна Colombo Tender HPS золото
Ручка дверна Colombo Tender HPS золото
Ручка Tender MG11 HPS Gold виготовлена з латуні, покриття цирконієм HPS Gold.
Дизайн: Architettura Laboratorio.
Користуватися ручками дверей Colombo абсолютне задоволення. Стильна упаковка, гарантійний талон, комплектація, прекрасний дизайн, витончена форма ручки і заворожливий колір бронзи. Це Colombo Tender MG11 HPS Gold .
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" - так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей.
І покупець дослухався. Дверні ручки Colombo прикрашають розкішні вілли, готелі та будинки в усіх куточках України.
Оновлюється модельний ряд виробника, але не змінюється головне.
Мода на ручки Colombo не проходить.

Колір (покриття): HPS Gold - 30 років гарантії.
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- саморізи.
Додатково можна придбати:
- Накладка під WC фіксатор(санвузол);
- Накладка під ключ(циліндр).

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Колір | Золотистий |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 71.5 мм |
| Довжина ручки | 135.5 мм |
| Діаметр розетки | 50 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
- Ціна: 3 738 ₴












