Ручка дверна Colombo Robodue хром
Ручка Robodue LC51 Cromo виготовлена із запатентованого фірмою Colombo сплаву Cromal. Дизайн: Colombo Design. Діаметр розетки 45мм.
Користуватися ручками дверей Colombo абсолютне задоволення. Стильна упаковка, гарантійний талон, комплектація, прекрасний дизайн, витончена форма ручки і заворожливий колір бронзи. Це Colombo Robodue.
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" - так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей.
І покупець дослухався. Дверні ручки Colombo прикрашають розкішні вілли, готелі та будинки в усіх куточках України.
Оновлюється модельний ряд виробника, але не змінюється головне.
Мода на ручки Colombo не проходить.
я - блиск, це в епоху повного дефіциту.
"Дозволь собі Colombo, італійські дверні ручки" -так ми довго рекламували ручки для міжкімнатних дверей. І покупець прислухався до нас. Дверні ручки Colombo прикрашають розкішні вілли, готелі та будинки у всіх куточках України. Оновився модельний ряд виробника, але не змінилося головне. Мода на дверні ручки Colombo не проходить. Шановний покупець, в нашому інтернет-магазині "Майстер-ключ" є моделі минулих років і нова колекція ручок Colombo. Діє система знижок. Ми працюємо по всій Україні і для всієї України. Комплектація: - пара ручок на одні двері, - шток, - саморізи.Додатково можна придбати:
- Накладка під WC фіксатор
- Накладка під ключ (циліндр) .

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На розетці |
| Матеріал ручки | Сплав ZAMAK |
| Матеріал розетки/планки | Сплав ЦАМ |
| Покриття | Хром |
| Колір | Хром |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Форма розетки/планки | Кругла |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 64 мм |
| Довжина ручки | 139 мм |
| Діаметр розетки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Латунь |
- Ціна: 1 550 ₴










