Щит розподільний накладний 8 модулів ABB 1SL2458
Щит електричний накладений 8 модулів ABB 1SL2458
Щит електричний накладений пластиковий 8 модулів ABB EUROPA
Щит EUROPA білий із прозорими дверима.
Серію шаф EUROPA вирізняє елегантність конструкції та висока функціональність. Простота монтажу й елегантність конструкції - дві основні якості, властиві всім розподільним шафам EUROPA. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф EUROPA дає змогу з мінімальними витратами часу зробити якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір. Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелі з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейна етикетка дають змогу маркувати автоматику та надалі не плутатися.
Ступінь захисту: IP 40
-
Виготовлені з самозгасного термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню до температури 650 °C
-
Стійкість до хімічних речовин (воде, сольових розчинів, кислот, лугів і олив), атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінювання
-
Діапазон робочих температур від -20 до +85 °C
-
Дверцята розраховані на встановлення замка з ключем.
-
До комплекту постачання входить:
-
4 кришки модулів на кожен ряд;
-
1 жорсткий фланець для приєднання розгалужених ланцюгів у трубах;
-
1 самоклейна етикетка на кожен ряд;
-
Інструкція.
-
Розміри: 230х200х95
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 8 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип корпусу | Щит монтажний |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Варіант установки | Настінний |
| Колір шафи | Білий з чорною дверцятами |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Стан | Нове |
- Ціна: 895 ₴











