Щит електричний вбудований 12 модулів ABB
Щит електричний вбудований 12 модулів ABB
Щит електричний пластиковий на 12 модулів ABB серія EUROPA
Серію шаф EUROPA вирізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи слугують усього на 18 мм від поверхні. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф EUROPA дає змогу з мінімальними витратами часу зробити якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір. Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелі з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейні етикетки дають змогу маркувати автоматику й надалі не плутатися.
Розміри: 300х180х90
-
Ступінь захисту ир40
-
Виготовлений з термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню до температури 650 °C, що не поширює горіння
-
Корпус для прихованого монтажу має вичавлювані входи для підведення гофрованих труб
-
Знімна рама з Динрейками для полегшення виконання монтажних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шафи | Білий з чорною дверцятами |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 195 ₴












