Щит електричний пластиковий 12 модулів ABB
Щит електричний пластиковий 12 модулів ABB
Щит електричний вбудований на 12 модулів ABB EUROPA
Серію шаф EUROPA вирізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи виступає всього на 18 мм від поверхні. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф EUROPA дає змогу з мінімальними витратами часу зробити якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір. Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейні етикетки дають змогу маркувати автоматику й надалі не плутатися.
Розміри: 300х180х90
-
Ступінь захисту ир40
-
Виготовлений з термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню до температури 650 °C, що не поширює горіння
-
Корпус для прихованого монтажу має вичавлювані входи для підведення гофрованих труб
-
Знімна рама з Динрейками для полегшення виконання монтажних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Шафа |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Ширина | 273 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір шафи | Білий з чорною дверцятами |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 195 ₴












