Щит електричний пластиковий 54 мод ABB Europa
Щит електричний пластиковий 54 мод ABB Europa
Серію шаф EUROPA вирізняє мінімалістичний дизайн. Після монтажу дверцята шафи виступає всього на 18 мм від поверхні. Різноманітність аксесуарів для розподільних шаф EUROPA дає змогу з мінімальними витратами часу зробити якісний монтаж. Завдяки універсальності клемних тримачів можливо підібрати нульові та земельні шини під потрібну кількість провідників. Заглушки для порожніх модулів дають естетично оформити незанятий простір. Можливість змонтувати замок дасть змогу захистити шафу від небажаного доступу. Продуманність коробки щита дає змогу ввести кабелю з будь-якого боку. Знімна рама з DIN-рейкою дає змогу максимально комфортно укласти монтажні провідники. Самоклейні етикетки дають змогу маркувати автоматику й надалі не плутатися.
Щит новий, але стояв на вітрині під потужною лампою й пожовтел!
-
Ступінь захисту ир40
-
Виготовлений з термопластику, стійкий до впливу тепла та вогню до температури 650 °C, що не поширює горіння
-
Корпус для прихованого монтажу має вичавлювані входи для підведення гофрованих труб
-
Знімна рама з Динрейками для полегшення виконання монтажних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Тип монтажу | Вмонтований |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Розрахункова кількість модулів | 54 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Оглядове віконце | Ні |
| Прозорі двері | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 40 |
| Застосування | У приміщенні |
- Ціна: 2 133 ₴








