Основний замок ABLOY 4272 має загартований гакоподібний багатошаровий ригель, який підсилює стійкість виробу до фізичного впливу. Сумісний із захисним протектором стандарту EuroDin, захисною фурнітурою ROSTEX та спеціальною броненакладкою ABLOY СН 101. Міжцентрова відстань 72мм. BackSet 56мм. Вихід ригеля 23мм. Реверсивна заскочка. Сторонність – правий. Торцеві планка: обробка – хром.
Зворотна планка замовляється окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abloy |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Крюкоподібна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 23 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046 ₴




Відправка з 05 квітня 2026
