Вимикач одноклавішний з підсвічуванням Viko Carmen білий


Вимикач одноклавішний з підсвічуванням Viko Carmen білий
Вимкнено з підсвічуванням VIKO Carmen має червону пластмасову вставку на клавіші. За допомогою LED- підсвічувача легко знайти в темряві.
Дизайн вимикачів Carmen відрізняється округлими згладженими лініями і правильними формами. Вони чудово поєднується з будь-яким інтер'єрним рішенням. Виповнені в класичних кольорах: білий і кремовий.
Вони легко монтують з шурупами або без (більше сучасний варіант - це швидке з'єднання). Степінь захисту вимикачів Carmen — IP 20 — дозволяє встановлювати їх у житлових і адміністративних приміщеннях.
Якщо є потреба встановити декілька вимикачів (або вимикач і розетки) блоком, які призначені для декількох пунктів. У цій серії представлені додаткові горизонтальні і вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти і 6-ті місцеві. Одинарна рамка легко знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Так |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82.5 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 157 ₴



