Вимикач подвійний Viko Carmen білий
Вимикач 2-х клавішний VIKO Carmen дозволяє управляти різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже зручна для управління освітленням, так як світло можна включати і вимикати частково, висвітлюючи лише потрібну зону. При цьому інші лампи вимкнені, що дозволяє економити електроенергію.
Дизайн вимикача відрізняється округлими згладженими лініями і правильними формами. Він буде відмінно поєднуватися з будь-якими інтер'єрними рішеннями. Вимикачі VIKO Carmen виконані в класичних кольорах: білий і кремовий.
Вони прості в монтажі, можуть встановлюватися з шурупами і без (більш сучасний варіант - це швидке з'єднання). Ступінь захисту вимикачів Carmen – IP 20, що дозволяє встановлювати їх в житлових і адміністративних приміщеннях.
Якщо є необхідність встановити кілька вимикачів (або вимикач і розетки) блоком, передбачені спеціальні рамки на кілька місць. У цій серії представлені додаткові горизонтальні та вертикальні рамки: 2-х, 3-х, 4-х, 5-ти та 6-ти місні. Одинарна рамка при цьому легко знімається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 82.5 мм |
| Висота | 80.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 150 ₴










