Ручки на планці 85мм Pasini KEFREM антична бронза
Ручки на планці 85мм Pasini KEFREM антична бронза
Якщо сказати, що дверні ручки Pasini Італія, кращі дверні ручки, це буде правда!!
Матеріал виготовлення - благородна латунь.
Якість виготовлення чудове.
Зовнішній вигляд - дизайнерські роботи, нестандартні, неординарні форми, притягають погляди.
Ергономічний форми, зручні для долоні.
Матеріал: латунь.
Комплектація:
- пара ручок на одну двері,
- шток,
- саморізи.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 77 мм |
| Довжина ручки | 136 мм |
| Ширина розетки/планки | 45 мм |
| Висота розетки/планки | 252 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 150 ₴











