Дверна ручка Pasini CLEOPATRA Yale 85мм OGV Yester
Дверна ручка Pasini CLEOPATRA Yale 85мм OGV Yester
Комплектація:
- пара ручок на одні двері,
- шток,
- саморізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasini |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення ручки | Дверна |
| Призначення дверної ручки | Для вхідних дверей/для міжкімнатних дверей |
| Механізм дії ручки | Натискна |
| Тип ручки | На планці |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Матеріал розетки/планки | Латунь |
| Покриття | Гальваніка |
| Колір | Бронзовий |
| Стиль виконання | Бароко |
| Форма розетки/планки | Прямокутна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ручок | 2 |
| Самонарізи | Так |
| Стяжка в зборі | Так |
| Шестигранний ключ | Так |
| Розміри | |
| Ширина ручки | 58 мм |
| Довжина ручки | 150 мм |
| Ширина розетки/планки | 53 мм |
| Висота розетки/планки | 269 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 950 ₴










