Електромеханічний замок Atis Lock SSM СК




Електромеханічний замок Atis Lock SSM СК
Електромеханічний замок Atis Lock ЅЅМ - це накладний замок з нержавіючої сталі. Це робить їх придатними для використання поза приміщеннями. Виріб вироблено в Китаї. Замок накладний,без проблем встановлюється на будь-який тип дерев'яних та металевих дверей. Відкривається замок кнопкою, передбачено додаткове відкривання ключем. Живлення 12В. Замок укомплектований зовнішньої антивандальної накладкою.
Живлення: 12V
Споживання: 2,5 A
Колір корпусу: сірий
Комплектація: замок, відповідна частина (серцевина з монтажним кільцем і затискної пластиною), п'ять ключів
Розміри: 160х105х37мм + кнопка 10мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Колір замку | Хром |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість механізмів | 1 |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Тип замка | електромеханічний, Електромеханічний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Ригель прямокутного перерізу |
| Автоматичне замикання | Так |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем, Кнопкою |
| Можливість перекодування | Ні |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Додатковий механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Кишеня для замку | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Так |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Провід сполучний | Ні |
| Кодонабірна панель | Ні |
| Блок живлення | Ні |
| Консоль з клавішами | Ні |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Довжина | 137 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 13.8 кг |
| Значення вихідного струму | 2 А |
| Живлення | Мережа 12В |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴



