Клавіша одинарна Jung ES 2990 нержавіюча сталь


Клавіша одинарна Jung ES 2990 нержавіюча сталь
Серія розеток і вимикачів JUNG ES 2990 " благородна сталь" створює атмосферу вишуканості в будь-яких умовах. Її елегантний і непідвладний часу дизайн чудово доповнює сучасну архітектуру.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
Клавіша ES 2990 підходить до механізмів 501U, 506U,507U, 502U, 503U.
Увага! Рамки одно і багатопостові не входять у вартість вироба та купуються окремо за потребою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір кнопки | Нержавіюча сталь |
| Підсвічування | Ні |
| Кількість каналів | 1 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



