Накладка ТV розетки Jung ES 990 нержавіюча сталь
Накладка ТV розетки Jung ES 990 нержавіюча сталь
Серія розеток і вимикачів JUNG ES 2990 " благородна сталь" створює атмосферу вишуканості в будь-яких умовах. Її елегантний і непідвладний часу дизайн чудово доповнює сучасну архітектуру.
Щоб досягти ступеня захисту IP44, використовується ущільнювальна мембрана 551 WU.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір кнопки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴



