Розетка із заземленням Jung LS 990 латунь Antik
Уже понад 40 років ексклюзивна програма LS 990, до якої входять вишукані варіанти, виготовлені з справжніх металів або високоякісного пластику, належить до фаворитів під час обладнання будівель комерційного або громадського призначення та приватних житлових об'єктів. Цією новинкою фірма JUNG пропонує ще одну можливість ефектного обладнання приміщень. Електроустановлювальні вироби цієї серії мають надзвичайно привабливий зовнішній вигляд завдяки особливому методу оброблення латуні й ідеально вписуються в будь-яке оточення. Як це властиво всім виробам серії LS 990, вимикачі у виготовленні Латунь Antik можна комбінувати з різними версіями асортименту за кольором і матеріалом. Отже, вимикачі, розетки та регулятори освітлення створюють відчуття одноманітності та гармонії всього інтер'єру.
До зведення покупців! Рамки одне, два, три, чотири постові купуються окремо за потреби.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Колір корпусу | Бронза |
| Матеріал корпусу | Метал, Термопластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 250 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Заземлення | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 2 299 ₴






