Клавіша одинарная Jung LS 990 латунь Classic
У розширеній колекції виключувачів серії LS 990 тон задає новачка - вироби, виготовлені з справжньої ЛАТУНІ. Успіх дизайну Латунь Classic закладений у відповідній комбінації чіткої форми, високоякісного матеріалу і вишуканої поверхні. Це дає можливість ставити акценти там, де потрібно досягти особливих ефектів. Крім того, непідвладний час дизайн серії LS 990 рівний як для класичних, так і для сучасних інтер'єрів.
Завдяки яскравому світлу, зробленому за допомогою спеціальної обробки, новий колір Латунь Classic виглядає надзвичайно шляхетно. Це враження ще більше посилюється, якщо виключачі використовуються в комбінації з не менш аристократичними золотими рамками різноманітної модульної системи LS. Звичайно, весь асортимент багатофункціональних виробів JUNG доступний в цій новій розробці.
До уваги покупців. Клавіша, рамка, механізм – це вироби, що купуються окремо один від одного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Латунь, Дюропласт |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кнопки | Золотий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 7 мм |
- Ціна: 2 150 ₴












