Вимикач перехресний Asfora Schneider Electric
Вимикач перехресний Asfora Schneider Electric
Призначається для ефективного керування світлом із трьох і робочих місць. Це особливо актуально для приміщень великої площі, віталень і спалень, активних і конференц-залів. Вимикач встановлюється стандартно в стіну з прихованим проведенням за допомогою автоматичних самостійних затискачів.
Мінімалістичний дизайн, приваблива ціна, сучасні стандарти, якісні матеріали, щоб роками витримувати повсякденні навантаження – все це серія Asfora!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Підсвічування | Ні |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Потужність | 2300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 1.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 42 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴









