Замок врізний сувальдний Mottura 52.771
Замок врізний сувальдний Mottura 52.771
Замок Mottura 52.771 гідний хороших дверей. Це надійний сторож на багато років. Коли дитячі пальчики ключем, без жодних зусиль, приводять у рух всю замикаючу систему, ти й не помічаєш, що це замок у кілька кілограм. Він охороняє! Він надійний та зручний. Не потрібно турбуватися і згадувати бік дверей ліву чи праву, виробник все передбачив, зробивши замок універсальним.
Замок сувальдний Mottura 52.771 забезпечує замикання дверей у трьох напрямках - горизонтальному та вертикальному. Чотири круглі циліндричні ригелі діаметром 18мм з ходом 40мм, а також хід тяг на 20мм вгору і вниз підкоряються без будь-яких зусиль дії ключа за 4 півоберта.
Замок Mottura 52.771 відноситься до замків основного типу, тобто замок із клямкою. Потужна сталева клямка діаметром 20мм може відкриватися ключем, а також натискною ручкою, наявність якої передбачено в конструкції замка. Дверна ручка купується окремо!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mottura |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Оцинкована сталь |
| Колір замку | Хром матовий |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 3 |
| Кількість точок замикання | 6 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Механізм, що замикається | Скошений циліндричний ригель |
| Автоматичне замикання | Ні |
| Запобіжник фіксуючий засувку | Ні |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Резервна система відкривання | Немає |
| Можливість перекодування | Ні |
| Backset | 63 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Комплект тяг | Ні |
| Кількість ключів | 5 |
| Майстер-ключ | Ні |
| Кількість ручок | Немає |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кишеня для замку | Ні |
| Монтажний ключ | Ні |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Шаблон для монтажу | Так |
| Інструкція по установці/експлуатації | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 356 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 640 ₴











