Автоматичний вимикач 6A 1P Legrand RX3
- Автоматичні вимикачі з термомагнітним розчіплювачем.
- Номінальний струм 6..63.
- Вимикаюча здатність: 4500 при 230/400 ВА.
- Захисна характеристика типу С.
- Висока електрична зносостійкість -10000 операцій.
- Розширений діапазон робочих температур від -25° С до +70° C.
- Оптимальний захист від коротких замикань - клас обмеження 3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Комутаційна зносостійкість | 10000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 4500 А |
| Кількість полюсів | 1 шт. |
| Часострумові характеристики | C |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴





