Механізм вимикача подвійного Jung 505U
Балансирний двоклавішний вимикач 10А / 250В однополюсний (пружні затискачі).
Вимикач 2-х клавішний дозволяє керувати різними лампами або групами ламп з одного місця. Його конструкція дуже корисна для управління освітленням, тому що світло можна включати і вимикати частково, освітлюючи лише потрібну зону. Інші лампи є вимкненими, завдяки чому можна економити електроенергію. Вимикання включає в себе внутрішній тип монтажу.
Механізм вимикача Jung 505U підходить для всіх серій вимикачів JUNG.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь, Дюропласт |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Кількість каналів | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴








