Механізм вимикача перехресного Jung 507U
За допомогою перехресного перемикача можна керувати освітленням з трьох або більше точок. Від проходних вимикачів відрізняється наявність 4 клем, які використовуються для з'єднання проводів. Дуже функціональний механізм дуже придатний для великих квартир, будинків, адміністративних приміщень з довгими коридорами та переходами.
Балансовий вимикач 10А 250В одноклавішний. Пружинні затискачі для дротів до 2.5 мм. Зробити підсвічування можна за допомогою лампочки арт. 90/95 (230В), 96-.. (низька напруга) або світлодіодними лампочками арт. 90-LED.. (230В) або 961248 LED. (низька напруга).
Вимикач перехресний встановлюється між двома маршевими вимикачами.
Механізм одноклавішного вимикача Jung 507U підходить для всіх серій вимикачів JUNG.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь, Дюропласт |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 596 ₴








