Механізм вимикача маршевого Jung 506U
Вимикач 10А 250В одноклавішний. Пружинні затискачі для дротів до 2.5 мм.
За допомогою цього вимикача можна увімкнути або вимкнути освітлення з двох місць. Прохідні вимикачі дуже зручні, оскільки дозволяють увімкнути освітлення на початку коридору, наприклад, і вимкнути в кінці коридору. Ідеальний варіант для проходних кімнат, приватних будинків у кілька поверхів і довгих коридорів.
Підсвітити світло можна за допомогою лампочки арт. 90/95 (230В), 96-.. (низьке напруження) або світлодіодними лампочками арт. 90-LED.. (230В) або 961248 LED. (низня напруга).
Механізм одноклавішного вимикача Jung 506U підходить для всіх серій вимикачів JUNG.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 2500 Вт |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Сталь, Дюропласт |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 470 ₴







