Механізм вимикача одноклавішного Jung 501U
Призначений для комутації однієї лінії освітлення чи вентиляції. Механізм прихованого монтажу.
Балансирний вимикач 10А 250В. Пружинні затискачі для дротів до 2.5 мм.
Можливе підсвічування у положенні ВИМК - з лампочками арт. 90/95 (230В), 96-.. (низька напруга) або світлодіодними лампочками арт. 90-LED.. (230В) або 961248 LED.. (низька напруга).
Механізм одноклавішного вимикача Jung 501U підходить для всіх серій вимикачів JUNG.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 250 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальне навантаження на лінію | 2500 Вт |
| Кількість каналів | 1 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Захист від перевантаження | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴






