Петля універсальна Palladium 100 мм перламутровий нікель




Петлі дверні універсальні Palladium 500-C4 100x75x3 PN
Колір петлі — перламутровий нікель, покриття однотонне матове. Покриття петлі захищене подвійним шаром лаку. Дверні навіси Palladium 500-C4 виготовлені з латуні. Використання латуні дає змогу застосовувати петлі в приміщеннях із підвищеною вологістю, а лита конструкція петлі дає довговічність і безшумність роботи петлі. Підшипники забезпечують плавний і тихий хід дверного щільнина.
Внимание! Петлі не можна чистити образивними речовинами та розчинниками. Забруднення й пил видаляють тільки сухою м'якою тканиною.
Дверні петлі Palladium виготовлені в Італії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Palladium |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Латунь |
| Покриття | Матовий хром |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Максимальне навантаження на петлю | 20 кг |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



