Петлі дверні Linea Cali Vintage олово
Петля Linea Cali Hinge Vintage олово - універсальна
Матеріал: литий латунь
Покриття: патина,французьке золото,золото,олово
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Linea Cali |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення петлі | Для дверей |
| Тип петлі | Карткова |
| Спосіб установки | Навісний (накладної) |
| Вид петлі по конструкції | Нероз'ємна |
| Напрямок відкривання | Універсальне |
| Матеріал | Латунь |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Комплектація петлі | Кріпильний комплект |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 791 ₴








