Механізм одноклавішного вимикача Legrand PRO 21 775801




Механізм вимикача 1-го Legrand PRO 21
Механізм з металевим супортом, поставляється без лицьових панелей.
Тип: одноклавішний.
Схема: вимикач на один напрямок.
Клеми: самозажимних механізм.
Номінальна напруга: 230 V~
Номінальна комутована навантаження: 10АХ
Механізм Legrand 775801 підходить до одноклавішних вимикачів серії Legrand Galea та Legrand Galea Life.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Інший |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴



