Контактор модульний 40а ETI R40-40 230V 4НО



Контактор модульний 40а ETI R40-40 230V 4НО
Контактори серії R використовуються для дистанційного керування й автоматичного контролю електричних пристроїв і обладнання в ланцюгах освітлення, системах опалення, вентиляції. Особливостями контакторів R є висока надійність, а також тихий режим роботи. Це дає змогу застосовувати дані контактори в приміщеннях із підвищеними вимогами комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість фаз | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна робоча напруга | 400 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 4 шт. |
| Час спрацьовування | 15 мс |
| Перетин проводів, що підключаються | 16 кв.мм |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 80 град. |
| Комутаційна зносостійкість | 500000 циклів |
| Механічна зносостійкість | 4000000 циклів |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 52.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
| Вага | 360 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 862 ₴



