Контактор модульний 24а АВВ ESB 24-31 3НО+1НЗ
Контактори використовуються для комутації та керування освітлювальними, обігрівальними і вентиляційними приладами, насоси, опалювальні насоси та інші пристрої для
автоматизація будівель.
Через конструктивні особливості, є одними з найнадійніших і безшумних контакторів.
Основні переваги:
- Безшумна котушка постійного струму — відсутність шуму і вібрації при роботі, дасть тишу і спокій у приміщенні
- Живлення ланцюга керування навантаженням змінного або постійного струму
- Невелике споживання електроенергії — економія витрат на експлуатацію обладнання
- Інтегровий захист від перенапруження і неоглядність полярності
Модульні контактори ESB призначено для використання в щитах, разом з модульними компонентами, що встановлюються на DIN-рейці. Кошка постійного струму, застосована в ESB, виключає вібрації при роботі з змінним струмом і забезпечує значні переваги, такі як комфорт, тишу і спокій, що дуже важливо для офісів, лікарень і будь-яких місць проживання людей.
Технічні дані:
- Кількість головних контактів: 3 Н.О.+1Н.З;
- Номінальне напруження головних контактів (Un): 440 В (AC);
- Номінальний струм (In): 24 A при АС-1 і 6 А при АС-3;
- Номінальна частота: 50/60 Гц;
- Сила комутованого електропередачі: 4 кВт;
- Номінальне навантаження ланцюга керування (Uс): 230 B (АС);
- Діапазон живлення котушки: 0,85...1,1Uc;
- Потребується потужність котушки при втягуванні: 4 ВА;
- Потребована потужність котушки під час утримання: 4 ВА;
- Максимальна частота включень: 300 вкл/час при АС-1,7a і 600 вкл/час при АС-3,7b
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Номінальна напруга котушки | 240 В |
| Номінальний струм | 24 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Кількість замикаючих контактів | 3 шт. |
| Кількість розмикальних контактів | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Тип контактів | 3NO1NC |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 2 890 ₴












