Накладка комп'ютерної розетки Legrand Celiane біла

Накладка комп'ютерної розетки Legrand Celiane біла
Перевага серії Celiane полягає в тому, що розетки та вимикачі зручні в монтажі. Монтаж електричних частин можна проводити на будь-якому етапі прокладання електропроводини у квартирі та будинку. Лицьові панелі (накладки) та рамки підбирають окремо за смаком господаря або дизайнера та монтуються після закінчення всіх опоряджувальних робіт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Лицьова панель |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 53 мм |
| Колір | Білий |
| Покриття | Глянцеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴



