Реле напруги ABB CM-PVE
Особливості:
-
Реле контролю напруги в трьох - і однофазних мережах з нульовим проводом.
-
Контролює трьох - і однофазні мережі на підвищений/знижений напруга і обрив фази.
-
Нерегульовані установки порогів спрацьовування
-
Не контролює порушення порядку проходження фаз.
-
Один замикаючий контакт 8А
Рекомендації по застосуванню:
-
Використовувати спільно з контактором
Технічні параметри:
|
Напруга живильної мережі Uc [В] |
AC 185-265 ; 320-460 |
|
Нижнє граничне значення[В] |
185/320 |
|
Верхнє граничне значення[В] |
265/460 |
|
Частота контрольованої мережі[Гц] |
50/60 |
|
Гістерезис |
жорстко 5% |
|
Вихідні контакти |
1 замикаючий контакт |
|
Кількість механічних спрацьовувань |
30000000 |
|
Кількість електричних спрацьовувань |
100000 |
|
Температурний робочий діапазон[C] |
-20...+60 |
|
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABB |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Дисплей | Ні |
| Контроль послідовності фаз | Ні |
| Контроль пропадання фази | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 мм |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 3 280 ₴












