Реле напруги Eti HRN-35
Реле контролю напруги HRN-35
Однофазне Реле контролює напругу та захищає Ваше обладнання від падіння або підвищення напруги. Має незалежні вивідні реле для контролю за верхнім і нижнім рівнями. Завдяки цьому, визначте, яка межа контрольованої напруги була порушена.
Характеристики
- живлення пристрою здійснюється від контрольованого напруги (вимірює рівень автономного живлення),
- 3-режимна індикація парою LED діодів вказує нормальний стан і 2 помилкових стану,
- у всіх типів можливість регулювання затримки 0 ― 10 с (для елімінації впливу короткочасних випадінь або піків),
- налаштування рівня напруги і затримки часу за допомогою потенціометрів,
- те ж, що HRN-33, але має незалежні вихідні реле для кожного рівня напруги,
- дає можливість, напр. виходом для перенапруги включати навантаження, відмінну від навантаження при зниженому напруги,
- однофазне виконання, 1-МОДУЛЬ, для DIN рейки, замінює HRN-2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Максимальна потужність | 3520 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴








