Реле напруги Еti HRN-33
Реле контролю напруги HRN-33.
Реле захистить Ваші електроприлади, чутливі до перепадів напруги.
Рекомендації щодо застосування:
-
Використовувати спільно з контактором.
Характеристики:
-
живлення пристрою здійснюється від контрольованої напруги (вимірює рівень автономного живлення),
-
3-режимна індикація парою LED-діодів вказує нормальний стан і 2 помилкові стани,
-
у всіх типів можливість регулювання затримки 0-10 с (для елімінації впливу короткочасних випадання або піків),
-
настроювання рівня напруги та затримки часу за допомогою потенціометрів,
-
дає можливість налаштувати верхній рівень напруги в діапазоні AC 160 — 276 V, а нижній рівень у діапазоні 30-99% верхнього рівня,
-
можливість контролювати підвищену та знижену напругу незалежно,
-
однофазне використання, 1-МОДУЛЬ, для рейки DIN.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ETI |
| Країна виробник | Словенія |
| Кількість замикаючих контактів | 1 шт. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний струм | 16 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 89 мм |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту, IP | 20 |
- Ціна: 1 920 ₴







